Ivan Kováčik
A Special Shooting Bike
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:43
litografie, papír, 1999, 31 x 45,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 99, č. 1/28
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)