Ivan Kováčik

  • Ivan Kováčik

    A Special Shooting Bike

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:43

    litografie, papír, 1999, 31 x 45,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 99, č. 1/28

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)