V. Hrušková
No.: 522Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:19
olej, plátno, 10 x 11,8 cm, sign. LD V Hrušková, rám, vzadu na rámu nalepen štítek s věnováním, papírová pasparta mírně zašlá, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)