V. Hrušková
Položka č.: 522Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:19
olej, plátno, 10 x 11,8 cm, sign. LD V Hrušková, rám, vzadu na rámu nalepen štítek s věnováním, papírová pasparta mírně zašlá, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)