Pavel Štefan
Mráz kopřivu nespálí
Položka č.: 282798Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:01
kvaš, uhel, olej, pastel, papír, 1988, 72 x 49 cm, sign. LD Štefan, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)