Pavel Štefan
Tváře
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, pastel, sololit, 49,5 x 62 cm, sign. PH Štefan, rám, na malbě při okrajích šmouhy, rám otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)