Karel Rélink
(1880-1945)
Důvěrný rozhovor
No.: 822Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:19
akvarel, tuš, papír, 1928, 31,5 x 28,5 cm, sign. LD Karel Rélink 1928, rám, měřen výřez pasparty, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. V. Brožík at teh Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 5.000 CZK (209 €)