Karel Rélink
(1880-1945)
Důvěrný rozhovor
Položka č.: 822Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 16:19
akvarel, tuš, papír, 1928, 31,5 x 28,5 cm, sign. LD Karel Rélink 1928, rám, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Brožíka na Akademii výtvarných umění v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)