Václav František Ulšmíd
(1903-1985)
Šumava na podzim
No.: 274286Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:39
olej, plátno, 29 x 68 cm, sign. LD V. Ulšmíd , rám, na zadní straně štítek s popisem , rám místy lehce otlučený , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)