Václav František Ulšmíd

(1903-1985)

  • Václav František Ulšmíd

    (1903-1985)

    Šumava na podzim

    Položka č.: 274286

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:39

    olej, plátno, 29 x 68 cm, sign. LD V. Ulšmíd , rám, na zadní straně štítek s popisem , rám místy lehce otlučený , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)