A. Benda
Hlava selky II
No.: 401Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 12:16
olej, dřevo, 36,5 x 30 cm, sign. LD , rám, podél celého obrazu se táhne vertikální prasklina, rám na několika místech odštíplý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
A. Benda
Hlava selky III
No.: 402Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 12:17
olej, dřevo, 36,8 x 30 cm, sign. PD A. Benda, rám, na několika místech dřevo prasklé, rám na několika místech odštíplý, malba vypadává z rámu, Aantiqari.at Radhošťská,