Jiří Šalamoun
(1935-2002)
Chiliastika 3
No.: 215Auction price: 11.000 CZK (459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1982-83, 63,5 x 48 cm, sign. DU Šalamoun 82-83, rám, č. 5/30
Current price: 11.000 CZK (459 €)