Jiří Šalamoun
(1935-2002)
Chiliastika 3
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1982-83, 63,5 x 48 cm, sign. DU Šalamoun 82-83, rám, č. 5/30, Jiří Šalamoun byl český výtvarník, ilustrátor a autor kreslených filmů a plakátů. Jeho známým dílem je kreslený Maxipes Fík. Kromě knihy se podílel i na animovaném seriálu, uváděném zejména v televizní sérii večerníčků.
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)