Jiřina Hartingerová-Tobolíková
Cirkus
No.: 505Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:02
litografie, 1982, 12,7 x 18 cm, sign. J. Hartingerová - Tobolíková 82, pasparta, č. 93/150, látková páska pasparty mírně zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)