Jiřina Hartingerová-Tobolíková
Cirkus
Položka č.: 505Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:02
litografie, 1982, 12,7 x 18 cm, sign. J. Hartingerová - Tobolíková 82, pasparta, č. 93/150, látková páska pasparty mírně zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)