Miroslav Hořánek
(1925-1995)
Zasněný klaun
Položka č.: 520Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:17
litografie, 1990, 38,5 x 31,1 cm, sign. PD Hořánek 90, č. 89/119, LD razítko autora, u horního okraje papír uprostřed lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)