Bohuslav Coufal
(1895-1969)
Český Krumlov
No.: 422Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 09:39
litografie, 33,5 x 18,3 cm, sign. PD Coufal, pasparta, látková páska pasparty mírně zašpiněna, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)