Jaroslav ? Sedláček
Večerní břízy
No.: 266457Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:34
olej, karton, 49 x 64 cm, sign. PD Jára Sedláček, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)