František Hejda
Podzimní řeka
Položka č.: 266049Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:07
olej, sololit, 35 x 70 cm, sign. LD F. Hejda, rám, rám mírně otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)