Jan B. Melichar
(1908-1994)
Předjaří
Položka č.: 280966Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:54
litografie, 26 x 48,5 cm, sign. PD Jan B. Melichar, rám, č. 13/160, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)