Jan Soumar
(1995)
No.: 869Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 17:06
litografie, 60 x 43 cm, sign. PD Soumar Jan, A. T.
Current price: 1.800 CZK (75 €)
(1995)