Jan Soumar
(1995)
Položka č.: 869Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 17:06
litografie, 60 x 43 cm, sign. PD Soumar Jan, A. T.
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
(1995)