Vladimír Levora

(1920-1999)

  • Vladimír Levora

    (1920-1999)

    Letní nálada

    Položka č.: 263182

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:30

    akvarel, papír, 24 x 31 cm, sign. PD V. Levora, rám, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)