Vladimír Levora
(1920-1999)
Letní nálada
Položka č.: 263182Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:30
akvarel, papír, 24 x 31 cm, sign. PD V. Levora, rám, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)