Ferdinand Adámek
(1896-1975)
No.: 269433Auction price: 2.200 CZK (92 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:00
olej, karton, 24,5 x 32 cm, sign. LD Adámek Ferd., rám, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.200 CZK (92 €)