Ferdinand Adámek

(1896-1975)

  • Ferdinand Adámek

    (1896-1975)

    No.: 269433

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:00

    olej, karton, 24,5 x 32 cm, sign. LD Adámek Ferd., rám, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.200 CZK (92 €)