A. Mohl
Letní krajina s rybníkem
Položka č.: 279030Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:19
olej, plátno, 1920, 40,5 x 50,7 cm, klínový rám, plátno zvlněné, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)