Štědrý
Kytice ve džbánku
No.: 260166Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 15:06
olej, karton, 1982, 22 x 18 cm, sign. PD Štědrý 82, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)