Marta Hrůzová

  • Marta Hrůzová

    Z čínské lyriky

    Položka č.: 689

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    tuš, akvarel, 15 x 13 cm, 2x sign. kolorovaná celostr. kresba, 1x drobná klorovaná kresba M. Hrůzová, vyd. Klub bibliofilů v Myslibořicích, 1939, podpis autorky a překladatele v tiráži, tisk J. Pejchl, ex.: č. 15, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)