J. Stárko
(?)
No.: 259049Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:35
olej, plátno, 50 x 60 cm, sign PD J. Stárko, lehce poškozen, malá dírka v plátně, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)