M. Bihlmann

  • M. Bihlmann

    Mezi svými psy

    Položka č.: 257206

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:00

    olej, sololit, 1980, 60 x 49,5 cm, sign. PD Bihlmann 1980, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)