Jan Weber
(1946)malíř, grafik, ilustrátor, grafický designér, absolvent Střední výtvarné školy V. Hollara v Praze
Jan Weber
Za volantem
Položka č.: 273Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:32
kombinovaná technika, tuš, kvaš, papír, 20 x 11 cm, sign. PD Jan Weber, absolvent Střední výtvarné školy V. Hollara v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jan Weber
U stolu
Položka č.: 274Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:33
kombinovaná technika, tuš, kvaš, papír, 19 x 12 cm, sign. PD Jan Weber, absolvent Střední výtvarné školy V. Hollara v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jan Weber
Položka č.: 282Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:41
serigrafie, 23,5 x 18 cm, sign. PD Weber, č. 24/90, absolvent Střední výtvarné školy V. Hollara v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Weber
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:43
lept, 14 x 9,5 cm, sign. PD Weber Jan, absolvent Střední výtvarné školy V. Hollara v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Weber
Diptych
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:44
1x litografie, 1x suchá jehla, 17,8 x 14; 10,5 x 8 cm, sign. Weber, absolvent Střední výtvarné školy V. Hollara v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)