František Novák
Ježíš, přítel dítek
No.: 268743Auction price: 3.400 CZK (142 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 09:25
olej, plátno, 1921, 103,2 x 73 cm, sign. PD Fixit FraSalvat Novák 1921 Praha, plátno napnuto na dřeveném rámu, zezadu na rámu HU razítko Lira; zezadu na plátně perem: Sirotčinci v Kouřimi věnuje Fixit Fra Salvat Novák, Vánoce 1921, malba místy na okrajích lehce odřená nebo popraskaná, Aantiqari.at R…
Current price: 3.400 CZK (142 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids