Pavel Janouškovec
(1961)
Podzim v zahradě
No.: 544Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 11:41
akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 8.000 CZK (334 €)