James Baker Pyne

(1800-1870)

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Windsorský zámek

    No.: 280794

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:10

    litografie, 1858, 28,5 x 44,5 cm, značeno PD na kameni J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s hnědými skvrnkami v rozích papíru pozůstatky skvrn od vody, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 170 CZK (8 €)

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Nový most ve Windsoru

    No.: 282425

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:38

    litografie, 1858, 30 x 41 cm, značeno PD na kameni J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s několika zahnědlými skvrnkami, LD mimo tisk skvrna od vody, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 200 CZK (9 €)