Jiljí Španěl

(1883-1964)

  • Jiljí Španěl

    (1883-1964)

    Z Kroměříže

    Položka č.: 263574

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:25

    akvarel, tuš, papír, 34 x 51 cm, sign. PD Šp., rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)