Horák
Ryby
Položka č.: 517Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:14
olej, plátno, 1936, sign. PD Horák 36, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ryby
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)