J. Pilař
Zima ve městě
No.: 245559Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 14:44
akvarel, papír, 1961, 19,5 x 27,5 cm, sign. PD J. Pilař 1961, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)