Drahoslav Šolta

  • Drahoslav Šolta

    Na samotě u lesa

    No.: 282721

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 07. 10. 2024 18:29

    akryl, plátno, 80 x 90 cm, sign. PD Šolta, na zadní straně značeno autorským razítkem, klínový rám, Drahoslav Šolta je malíř a grafik narozený 25.3.1960 v Hranicích na Moravě. Od roku 1989 žije ve Španělsku. Maluje rozměrná akrylová plátna s náměty zátiší, interiérů, krajin a městských motivů. Jeho…

    Current price: 4.000 CZK (167 €)