Zavřel
Ves v krajině
No.: 936Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 18:13
olej, karton, 32,5 x 46 cm, sign. PD Zavřel, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)