Zavřel
Ves v krajině
Položka č.: 936Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 18:13
olej, karton, 32,5 x 46 cm, sign. PD Zavřel, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Ves v krajině
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)