Jan Chlup
(1985)
Žlutý expres
No.: 270Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 2007, 60 x 100 cm, sign. PD Jan Chlup 07
Current price: 4.500 CZK (188 €)
(1985)
Žlutý expres