Libor Beránek

  • Libor Beránek

    Kameničky

    Položka č.: 259085

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:05

    litografie, 1998, 27,3 x 40 cm, sign. PD Libor Beránek 1998, č. 10/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)