R. Šimková

  • R. Šimková

    Motýli

    Položka č.: 238849

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:06

    akvarel, papír, 17,5 x 12 cm, sign. PD R. Šimková, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)