Miroslava Benešová
(1912-1993)
Zátiší s květinami
Položka č.: 279216Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:02
olej, papír, 42,8 x 30,8 cm, sign. PD M. B., rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)