Karel Vondráček
A
No.: 931Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 18:08
litografie, 1975, 35,8 x 33 cm, sign. PD Vondráček 75, č. 37/40, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)