Karel Vondráček
A
Položka č.: 931Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 18:08
litografie, 1975, 35,8 x 33 cm, sign. PD Vondráček 75, č. 37/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)