• Klíma

    Krajina se snopy

    Položka č.: 278967

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:21

    olej, plátno, 38 x 47,5 cm, sign. LD Klíma, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)