Klíma
Krajina se snopy
Položka č.: 278967Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:21
olej, plátno, 38 x 47,5 cm, sign. LD Klíma, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Krajina se snopy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)