Václav Fiala
(1891-1968)
Sedící muž
No.: 246302Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 21:10
litografie, 40 x 30,5 cm, sign. PD V. Fiala, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)