Vrátný?
No.: 282421Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 17:30
olej, plátno, 39,3 x 48,3 cm, sign. PD, při okraji zašpiněno, drobně natržené plátno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)