Vrátný?
Položka č.: 282421Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:30
olej, plátno, 39,3 x 48,3 cm, sign. PD, při okraji zašpiněno, drobně natržené plátno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)