Ž. Hofmanová
Pole
Položka č.: 273989Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:10
olej, plátno, 1985, 33 x 35 cm, sign. PD Ž. Hofmanová 85, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)