Ž. Hofmanová

  • Ž. Hofmanová

    Pole

    Položka č.: 273989

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:10

    olej, plátno, 1985, 33 x 35 cm, sign. PD Ž. Hofmanová 85, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)