F. Štindl
Než nastaly JZD
Položka č.: 895Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 17:32
olej, plátno, 1952, 37,5 x 92 cm, sign. PD F. Šindl 1952, rám, PD popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)